top of page
Man Signing

ÜCRETSİZ KONTROL LİSTESİ

TÜRKİYE'DE ÇALIŞAN KİRALAMA

TAM PROGRAMI ALIN

Спасибо! Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

Поиск и привлечение потенциальных кандидатов

Проведение интервью и оценка кандидатов

Проверка референций

TÜRKİYE'DE İŞE ALIM

Türkiye'de işe alım, nitelikli ve deneyimli çalışanları işe almak isteyen şirketler için karmaşık ve önemli bir süreç olabilir. Türkiye'nin diğer ülkelerden farklı olabilecek kendi kültürel gelenek ve görenekleri vardır. Bu da adayların beklentilerini, iletişim düzeyini ve örgüt kültürünü etkileyebilir. Ayrıca personel alımında din ve sosyal yapı farklılıkları da önemli olabilmektedir.

Şirketiniz, özellikle yüksek beceri düzeyine sahip pozisyonlarda en iyi testler için rekabetle karşı karşıya kalabilir.

 

Türkiye'nin farklı bölgeleri kültür, ekonomi ve eğitim düzeyi açısından farklılık gösterebileceğinden, şirket belirli bölgelerde personel bulmakla ilgilenebilir.

Bu karmaşıklıklara rağmen, Türkiye'de işe alım, şirketin ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılayabilecek yüksek nitelikli çalışanlar arayan şirketler için önemli bir süreç olabilir.

AR SOLUTIONS, şirketiniz için en iyi seçimdir. Türkiye'de çeşitli sektörlerde kalifiye eleman arama ve seçme konusunda uzmanız. Uzman ekibimiz aynı zamanda işgücü piyasası hakkında derin bir bilgiye sahiptir. Müşterilerimizin her birinin bireysel ihtiyaçlarına özel önem veriyoruz, onların ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en iyi karşılayan adayları bulup seçmek için çalışıyoruz.

Image by KOBU Agency

İŞE ALIM

AR SOLUTIONS, müşterilerinin ihtiyaçlarına ve Türkiye'deki işgücü piyasasının özelliklerine bağlı olarak uzmanlaşmış hizmetler sunar.

Поиск и привлечение кандидатов: использование различных ресурсов и методов, таких как рекрутинговые сайты, социальные сети, рекомендации и поиск на прямую.

Проведение интервью и оценка кандидатов: проведение собеседований и тестирования, чтобы определить соответствие кандидата требованиям вакансии.

Проверка референций: контроль рекомендаций и проверка предыдущего опыта работы кандидатов.

Услуги по оформлению документов: предоставление помощи в оформлении документов для новых сотрудников, таких как договоров, лицензий, виз и разрешений на работу.

Консультации по управлению персоналом: предоставление рекомендаций и консультаций по вопросам управления персоналом, таким как обучение, мотивация, увольнение и т.д.

bottom of page