top of page

TÜRKİYE'DE GAYRİMENKUL

Neden Türkiye'de gayrimenkul satın alınmalı?

  • VATANDAŞLIK ALMA

Türkiye'de belirli bir tutarda gayrimenkul satın alarak ve gerekli şartları yerine getirerek Türk vatandaşlığına hak kazanabilirsiniz. Şirketimiz, yasal destek ve gerekli tüm belgelerin sunulması dahil olmak üzere, vatandaşlık alma prosedürünün tüm aşamalarında size yardımcı olacaktır.

  • KİRA GELİRİ

Türkiye, turistler için çok popüler bir ülkedir, bu da Türkiye'de mülk sahibi olmanın iyi bir kira geliri getirebileceği anlamına gelir. Fazladan para kazanmak için mülkünüzü yatırım olarak kullanabilirsiniz.​

  • HARİKA YAŞAM YERLERİ

Türkiye, çarpıcı yerleri ve zengin tarihi ile muhteşem bir ülkedir. Türkiye'de gayrimenkul satın alarak, yerel cazibe merkezlerinin ve Akdeniz kıyılarının güzelliğinin tadını çıkarma fırsatı elde edersiniz.

Türkiye'de gayrimenkul satın almak ve vatandaşlık almak istiyorsanız AR SOLUTIONS şirketimiz size eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaya hazırdır. Türkiye'de gayrimenkul sahibi olmanın avantajlarından yararlanabilmeniz için gayrimenkul bulmanıza ve satın almanıza ve vatandaşlık işlemlerinde size yardımcı olacağız.

Bunun için, talepte bulunabileceğiniz ve bu alandaki hizmetlerimizin tamamını görebileceğiniz kullanışlı bir web sitesi oluşturduk. Aşağıdan ziyaret edebilirsiniz.

Image by Jason Briscoe

GAYRİMENKUL

İstanbul'daki VIP gayrimenkul ajansımız, şehrin en prestijli bölgelerinde, lüks gayrimenkul arama ve satın alma konusunda yüksek kaliteli hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Sağladığımız başlıca hizmetler aşağıdadır:

Gayrimenkul arama:

Deneyimli ve profesyonel acentelerden oluşan ekibimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir mülk bulmanıza yardımcı olacaktır. Sadece İstanbul'un en prestijli bölgelerinde bulunan en iyi mülklerle çalışıyoruz.

Belgelerin hazırlanması:

Satış sözleşmesi ve mülk kaydı için gerekli diğer belgeler dahil olmak üzere gerekli tüm belgelerin hazırlanmasını sağlayacağız.

Maliyet tahmini:

Doğru fiyata bir mülk satın aldığınızdan emin olmak için bir gayrimenkul değerlemesi yapacağız.

Gayrimenkul kaydı:

Mülkünüzün yasal olarak sahibi olduğunuzdan emin olabilmeniz için mülkünüzü devlet kurumlarına kaydetmenize yardımcı olacağız.

Satış Sözleşmesi:

Gayrimenkul alımı için tüm koşulları belirleyecek bir satış sözleşmesi hazırlamanıza yardımcı olacağız.

İşlem desteği:

Her adımda güvenliği ve güveni garanti etmek için işlem prosedürünü organize ediyor ve eşlik ediyoruz.

Satış sonrası destek:

Yeni gayrimenkulünüzü sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz için firmamız mülk yönetimi, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadır.

bottom of page