top of page

VİZE DESTEĞİ

AR SOLUTIONS, İstanbul'da evrak tesliminde, tüm dünya ülkelerine eksiksiz vize destek hizmetleri sunmaktadır. Zaman ve çaba harcamadan, ziyaret etmek istediğiniz herhangi bir ülkeyi ziyaret etmenizi sağlayacak olan Schengen vizelerinin hızlı ve profesyonel bir şekilde işlenmesini garanti ediyoruz.

Türkiye'de herhangi bir ülkenin vatandaşlarıyla çalışıyoruz ve iş seyahatlerinin yanı sıra turizm veya kişisel amaçlar için vize almanıza yardımcı olabiliriz. Her bir ülkede uygulanabilecek tüm gereklilikleri ve özellikleri biliyoruz ve vize almayla ilgili her türlü konuda tavsiye vermeye hazırız.

Müşterilerimize değer veriyoruz ve tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini dikkate alarak her müşteriye bireysel bir yaklaşım sunuyoruz. Kişisel verilerinizin yüksek düzeyde gizliliğini ve korunmasını garanti ediyoruz, böylece bilgilerinizin güvende kalacağından emin olabilirsiniz.

Bize dönerseniz, dünyanın tüm ülkelerine vize desteği sağlayacak güvenilir bir ortak edinirsiniz. Bizimle evrak işleriyle zamanınızı ve enerjinizi boşa harcamadan kolayca ve hızlı bir şekilde vize alabilirsiniz. Bugün bizimle iletişime geçin ve seyahat hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Image by Gaelle Marcel

VİZE DESTEĞİ

Türkiye'de profesyonel çeviri ve yasallaştırma hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli tercümanlardan oluşan ekibimiz, yüksek kaliteli çevirileri ve verimli belge işlemeyi garanti eder.

 

Aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz:

Belgelerin çevirisi: Tercüman ekibimiz, her karmaşıklıktaki belgeleri çeşitli dillere çevirmeye hazırdır. Çevirinin doğruluğunu ve orijinal belgeye uygunluğunu garanti ediyoruz.

Belgelerin yasallaştırılması: Belgelerinizin Türkiye'de yasallaştırılması konusunda size yardımcı olacağız. Bu, belgelerin gerçekliğini ve yasallığını tasdik etmek için noter tasdik, apostil ve diğer gerekli prosedürleri içerir.

Noter belgelerinin çevirisi: Vekaletnameler de dahil olmak üzere her türlü noter belgesinin çevirisine hazırız,

vasiyetler, evlilik sözleşmeleri vb.

Tıbbi amaçlı belgelerin tercümesi: Ayrıca test sonuçları, tıbbi raporlar, tıbbi kayıtlar vb. tıbbi belgeleri de tercüme etmeye hazırız.

Belgelerin desteklenmesi: Süreci hızlandırmak ve hızlandırmak için gerekli devlet kurumlarında belge desteği konusunda yardıma hazırız.

yanlış anlamalardan kaçının.

bottom of page